2021 m.

UAB „Šiaulių vandenys“ grįžta prie įprastinio klientų aptarnavimo

2021 m. birželio 30 d.

Šalyje atšaukus karantiną, nuo liepos 1 d. UAB „Šiaulių vandenys“ klientus aptarnaus įprastai, be jokios išankstinės registracijos. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad šalyje pratęsta valstybės lygio ekstremali situacija, kontaktinio aptarnavimo metu bus privaloma dėvėti apsauginę veido kaukę arba apsauginę veido priemonę, dengiančią nosį ir burną, bei laikytis kitų saugos ir sveikatos reikalavimų.
 
Gyventojai priimami UAB „Šiaulių vandenys“ Klientų aptarnavimo tarnyboje, Gamybiniame-techniniame skyriuje, Vandens tyrimų laboratorijos geriamojo vandens tyrimų padalinyje ir kituose skyriuose.
 
Įėjus į patalpas, būtina dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, vengti liesti rankomis veidą. Laukiant konsultacijos, laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 1 metro atstumo nuo kito asmens. Vienu metu bus aptarnaujamas tik vienas klientas.
 
Siekiant užtikrinti saugią aplinką, po kiekvieno apsilankymo patalpos bus vėdinamos ir dezinfekuojami liečiami paviršiai.
 
Atkreipiame dėmesį, kad tiesiogiai nebus aptarnaujami klientai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Bendrovė tikisi, kad gyventojai bus sąmoningi ir sirgdami nesilankys įmonėje, o iškilusius klausimus spręs nuotoliniu būdu.
 
UAB „Šiaulių vandenys“ primena savo klientams, kad ir toliau daugybę klausimų galima išspręsti nuotoliniu būdu ir rekomenduoja į padalinius atvykti tik tuomet, kai tai yra būtina. Prašome kreiptis tel. (8 41) 59 22 62, el. paštu aptarnavimas@siauliuvandenys.lt arba aktualios informacijos ieškoti bendrovės interneto puslapyje www.siauliuvandenys.lt.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-07-01