KONTAKTAI

Atgal

UAB „Šiaulių vandenys“, Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai
Įmonės kodas 144133366, PVM mokėtojo kodas LT441333610
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Tel. (8 41) 52 55 50; faks. (8 41) 59 22 66; el. paštas office@siauliuvandenys.lt


SKUBI PAGALBA!

AVARINĖ TARNYBA Centrinė dispečerinė (visą parą),  Birutės g. 39A
Tel.: (8 41) 52 44 42; 8 615 24 222

Budinčiam dispečeriui Jūs galite pranešti apie avarines situacijas gatvės vandentiekio ir nuotekų tinkluose.

Jums bus suteikta informacija apie vandens tiekimo sutrikimus, gedimų priežastis ir remonto trukmę, taip pat apie mieste vykdomus vandentiekio ir nuotekų tinklų tvarkymo darbus.

KLIENTŲ APTARNAVIMO IR PARDAVIMŲ DEPARTAMENTAS, Vytauto g. 103

Tel. (8 41) 59 22 62; el. paštas aptarnavimas@siauliuvandenys.lt

Suteikiama aktuali informacija apie sutarčių sudarymą, vandens ir nuotekų apskaitą, paslaugų kainas, kompensacijas, sąskaitas, skolų apmokėjimą, atsiskaitymo galimybes, šalto vandens skaitiklių priežiūrą ir keitimą, kt.  

Darbo laikas: pirmadienį – ketvirtadienį 8.00–17.00 val., penktadienį 8.00–15.45 val. 
Pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

PareigosVardas, pavardėTelefonas, 
miesto kodas (8 41)
Elektroninis paštas
GENERALINIS DIREKTORIUS Jonas Matkevičius 52 55 50; 8 698 26 888 jonas.m@siauliuvandenys.lt
PLĖTROS DIREKTORIUS Aurimas Rutkauskas 59 22 50; 8 613 56 686 aurimas.r@siauliuvandenys.lt
Projektų įgyvendinimo skyrius      
Viršininkas Kęstutis Laukaitis 59 20 42; 8 616 44 776 kestutis.l@siauliuvandenys.lt
Techninės priežiūros vadovas Vladas Jakas 52 55 80; 8 687 29 870 vladas.j@siauliuvandenys.lt
Finansų, planavimo skyrius      
Viršininkė   59 22 53; 8 682 66 104  
Informacinių sistemų skyrius      
Viršininkas Egidijus Klova 59 22 77; 8 614 99 774 egidijus.k@siauliuvandenys.lt
Klientų aptarnavimo ir pardavimų departamentas      
Vadovė Inga Tamošaitienė 59 22 60; 8 611 19 035 inga.t@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji specialistė Gintarė Pliūrienė 59 22 61; 8 616 47 547 gintare.p@siauliuvandenys.lt
TECHNIKOS DIREKTORIUS Nerijus Potelis 52 55 77; 8 615 19 108 nerijus.p@siauliuvandenys.lt
Vandenruošos ir tinklų departamentas      
Vadovas Tomas Paukštys 59 65 96; 8 698 00 763 tomas.p@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji apskaitos specialistė Jolanta Račkauskė 59 65 96; 8 614 12 020 jolanta.r@siauliuvandenys.lt
Vandenruošos ir vandentiekio siurblinių tarnyba      
Viršininkė Irena Buteliauskienė 8 687 29 880 irena.b@siauliuvandenys.lt
Avarinė tarnyba      
Viršininkas Giedrius Devėnas 8 612 44 803 giedrius.d@siauliuvandenys.lt
Dispečeriai   52 44 42; 8 615 24 222  
Tinklų tarnyba      
Viršininkas      
Nutekėjimų paieškos ir diagnostikos tarnyba      
Viršininkas Svajūnas Ališauskas  8 618  38 066 svajunas.a@siauliuvandenys.lt
Nuotekų valykla      
Viršininkas

Rita Eizintienė

59 61 40; 8 669 39 497 rita.e@siauliuvandenys.lt
Vyr. inžinierė - technologė Kristina Jurevičienė 59 61 40; 8 682 24 929 kristina.j@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji ekologė

Irmina Rotar 

59 22 63; 8 616 52 992 irmina.r@siauliuvandenys.lt
Meistrai   59 61 41; 8 610 24 273  
Gamybinis - techninis skyrius      
Viršininkė Bronislava Jakienė 59 22 72; 8 687 56 543 bronislava.j@siauliuvandenys.lt
Inžinierės   59 22 73  
Inžinierės (projektuotojos)   59 22 65; 8 616 13 193  
Vyresnioji saugos ir sveikatos specialistė Agnė Sarnačinskienė 59 65 92; 8 605 01 423 agne.s@siauliuvandenys.lt
TECHNIKOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS Virginijus Jakubonis 8 687 29 881 virginijus.j@siauliuvandenys.lt
Vandens tyrimų laboratorija      
Viršininkė Edita Rutkauskienė 59 65 93; 8 682 24 292 edita.r@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji inžinierė kokybei Lijana Povilaitienė 59 65 94; 8 687 29 877 lijana.p@siauliuvandenys.lt
Geriamojo vandens tyrimų padalinys   59 65 93  
Nuotekų tyrimų padalinys   59 61 42  
Transporto ir mechanikos skyrius      
Viršininkas Vaidas Mockaitis 59 65 95; 8 620 28 901 vaidas.m@siauliuvandenys.lt
Meistrė - apskaitininkė Roma Bokaitė 59 65 95 roma.b@siauliuvandenys.lt
Energetikos ir technologinių procesų valdymo skyrius      
Viršininkas Saulius Stulpinas 59 65 91; 8 687 29 928 saulius.s@siauliuvandenys.lt
Vyresnysis inžinierius Jonas Jurevičius 59 65 91; 8 620 72 772 jonas.j@siauliuvandenys.lt
Vyresnysis inžinierius Romualdas Kiminas 8 698 00 762 romas.k@siauliuvandenys.lt
Tiekimo ir ūkio skyrius      
Viršininkė Neringa Norkienė 59 22 58; 8 616 38 869 neringa.n@siauliuvandenys.lt
Inžinierius Arvydas Šnipaitis 59 65 99; 8 687 29 915 arvydas.s@siauliuvandenys.lt
Komunikacijos departamento vadovė Irma Urbonaitė 52 55 72; 8 610 44 990 irma.u@siauliuvandenys.lt
Ryšių su visuomene atstovė Džiuljeta Korsakienė 59 22 57; 8 698 27 801 dziuljeta.k@siauliuvandenys.lt
Raštinės administratorė Lina Daunienė 52 55 50 office@siauliuvandenys.lt
Teisės ir personalo skyrius      
Viršininkė Jurgita Sakalauskė 59 22 79 jurgita.sv@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji teisininkė Asta Macienė 59 22 76; 8 618 61 601 asta.m@siauliuvandenys.lt
Vyriausioji personalo specialistė Vilma Bagdanskienė 59 22 54; 8 611 18 984 vilma.b@siauliuvandenys.lt
Viešųjų pirkimų skyrius      
Viršininkė Sigita Beržinskienė 52 59 69; 8 611 18 973 sigita.b@siauliuvandenys.lt
Buhalterija      
Vyriausioji buhalterė Asta Širmenienė 59 22 70; 8 611 18 849 asta.s@siauliuvandenys.lt
Vyr. buhalterės pavaduotoja Daiva Steponavičienė 59 22 69; 8 664 68 337 daiva.s@siauliuvandenys.lt


Turite klausimų? Parašykite mums

 
Paskutinį kartą redaguota: 2021-10-18